Úvod »OBLÚKY A BRÁNY » Nafukovací oblúk

Nafukovací oblúk

 

Reklamné nafukovacie oblúky a brány vyrábame v rôznych farebných prevedeniach, farebných kombináciách, s individuálnym brandingom (digitálna alebo sublimačná potlač, dizajn prvkov, logá) a aj praktickým velcro systémom, ktorý umožňuje reklamné bannery na oblúku vymieňať kedykoľvek je to potrebné.

 

Dizajnové prvky nafukovacích oblúkov sú neobmedzené a zákazník si môže dať vyrobiť okrem štandardných modelov nafukovacích oblúkov aj špeciálny model podľa vlastného návrhu a dizajnu. Ponúkame výrobnú flexibilitu, rýchlu dodaciu dobu do 12-15 prac. dní  a spoľahlivé reklamné nafukovacie brány a oblúky s garanciou kvality a zárukou.

 


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšieREATEK® Inflatables, sme popredný európsky výrobca profesionálnych nafukovacích reklám a pútačov určených na propagačné, komerčné využitie v podnikaní. Výrobu nafukovacej reklamy, jej dizajn a spracovanie neprestajne zdokonaľujeme, aby naše nafukovacie pútače priniesli našim obchodným partnerom úspech a zvýraznili ich medzi konkurenciou. Našou víziou je byť popredným európskym výrobcom nafukovacej reklamy, ktorá vďaka svojej kvalite, originalite, výrobnej precíznosti, a rýchlosti dodania prinesie našim zákazníkom úspech v podnikaní.