VÝROBA » Servisné služby
Opravy a servis nafukovacej reklamy

 

Roztrhlo sa Vám alebo sa Vám inak poškodilo reklamné nafukovadlo REATEK? Tak nečakajte, kým sa trhlina ešte zväčší a oprava bude náročnejšia či zdĺhavá - prineste / doručte nám nafukovaciu reklamu do nášho servisného centra a my sa postaráme o profesionálny servis a opravu. Dohodnite si termín servisu e-mailom: servis@nafukovaciareklama.sk

 

Opravy / Servis EXPRES

Opravy a servisné službu poskytujeme čo najrýchlejšie. Obvyklá doba servisovania sa pohybuje so 2 max. 3 pracovných dní od prijatia produktu na sklad. Termín servisu si dohodnite e-mailom: servis@nafukovaciareklama.sk

Ak sa jedná o drobné poškodenie, opravu je možné vyriešiť aj priamo u zákazníka. V prípade drobných poškodení odosielame zákazníkovi opravnú sadu určenú na samostatnú opravu malých poškodení.

 

Opravujeme a servisujeme nafukovacie reklamy REATEK

Prioritne zabezpečujeme servis značky REATEK. Príležitostne opravíme aj nafukovadlá iných výrobcov avšak cena servisných prác sa pohybuje od 12,50 EUR/1 hod / 1 pracovník + spotreba materiálu.

 

REATEK® Inflatables - popredný európsky výrobca profesionálnych nafukovacích reklám a pútačov určených na propagačné, komerčné využitie v podnikaní. Výrobu nafukovacej reklamy, jej dizajn a spracovanie neprestajne zdokonaľujeme, aby naše nafukovacie pútače priniesli našim obchodným partnerom úspech a zvýraznili ich medzi konkurenciou.

Našou víziou je byť najväčším európskym výrobcom nafukovacej reklamy, ktorá vďaka svojej kvalite, originalite, výrobnej precíznosti, a rýchlosti dodania prinesie našim zákazníkom úspech v podnikaní.