Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


VÝROBA » Servisné služby
Opravy a servis nafukovacej reklamy

Roztrhlo sa Vám reklamné nafukovadlo REATEK ? Tak nečakajte, kým sa trhlina ešte zväčší a oprava bude náročná a zdĺhavá - prineste / doručte nám nafukovaciu reklamu do nášho servisného centra v Trenčíne a my sa postaráme o profesionálny servis a opravu.

1. Opravy / Servis EXPRES

Opravy a servisné službu poskytujeme čo najrýchlejšie. Obvyklá doba servisovania sa pohybuje okolo 48 - 72 hodín od prijatia produktu na sklad. Ak sa jedná o drobné poškodenie, opravu je možné vyriešiť aj priamo u zákazníka. V prípade drobných poškodení odosielame zákazníkovi opravnú sadu určenú na samostatnú opravu malých poškodení.

2. Opravujeme a servisujeme nafukovacie reklamy REATEK

Prioritne zabezpečujeme servis našej značky REATEK. Príležitostne opravíme aj nafukovadlá iných výrobca avšak cena servisných prác sa pohybuje od 12,50 EUR/1 hod /1 pracovník + cena spotreby náhradného materiálu.

REATEK® Inflatables - popredný európsky výrobca profesionálnych nafukovacích reklám a pútačov určených na propagačné, komerčné využitie v podnikaní. Výrobu nafukovacej reklamy, jej dizajn a spracovanie neprestajne zdokonaľujeme, aby naše nafukovacie pútače priniesli našim obchodným partnerom úspech a zvýraznili ich medzi konkurenciou.

Našou víziou je byť popredným európskym výrobcom nafukovacej reklamy, ktorá vďaka svojej kvalite, originalite, výrobnej precíznosti, a rýchlosti dodania prinesie našim zákazníkom úspech v podnikaní.