Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Úvod » CENTRAZABAVY.SK

Centra zábavy pre deti - indoor/outdoor využitie

Centra zábavy pre deti - indoor/outdoor využitie

Trend z USA a západnej Európy, kt.sa pomaly dostáva aj do našich krajín. Zábavné centrá s nafukovadlami sú veľmi populárne vďaka svojej extrémnej jednoduchosti zriadenia a financovania.

Viete o vhodnej ploche - hale - sklade - mieste vo vašej lokalite, kt.je prázdne a dalo by sa využiť na účel? Vlastníte / prenajímate si priestory, kde máte aspoň 100 - 150m2 voľnej plochy, kde by ste mohli umiestniť atrakcie pre deti? Neváhajte a otvorte si medzi prvými zábavné nafukovacie centrum, kt.priláka v zimných mesiacoch množstvo zákazníkov s deťmi.

Hlavné výhody zriadenia takéhoto centra:

- nízke počiatočné náklady /na začiatok stačia 3 nafukovacie atrakcie/

- rýchla návratnosť investície v porovnaní s ostatnými biznis konceptmi

- možnosť premiestniť kedykoľvek centrum do iných priestorov - aj vonkajších

- možnosť prenajímať atrakcie v letnej sezóne aj na súkromné párty

- záruka na úspešnosť biznis konceptu je zaručená

- možnosť rýchleho predaja nafukovacích atrakcií

2.varianty detského nafukovacieho zábavného centra:

1. BASIC : vyžaduje cca 100m2, investícia už od 7990,00 EUR bez DPH.

Zariadenie herne : nafukovací hrad + nafukovacie kombo + nafukovacia šmýkačka

2. PROFI: vyžaduje cca 150 - 250m2, investícia už od 19 990,00 EUR bez DPH.

Zariadenie herne : profi nafukovacie komboprekážková nafukovacia dráhazábavné mestečko + 4. profi šmýkačka


CENTRAZABAVY.SK - ŠPECIALIZOVANÁ DIVÍZIA SPOLOČNOSTI

V roku 2008 naša spoločnosť zahájila spoluprácu s medzinárodným výrobcom zariadení pre vnútorné ihriská s cieľom rozšíriť o tieto produkty aj Slovenský a Český trh. V spolupráci s našou výrobou a subdodávateľmi kvalitných komponentov sa špecializujeme na projektovanie, výrobu a montáž vnútorných ihrísk a zábavných centier. Za každým dizajnom, modelom a zrealizovaným projektom je tím skúsených inžinierov, dizajnérov a odborný montážny tím. Najmodernejšie technológie a špičkové materiály zabezpečujú vynikajúcu kvalitu dodávaných produktov. Zároveň sa sústreďujeme sa na aktualizáciu a rozširovanie produktových rád tak, aby sme vyhoveli požiadavkám a trendom na trhu. Zákazníci môžu očakávať najnovšie produkty ale aj overené výrobky, ktoré splnia ich očakávania.

Desiatky zrealizovaných projektov hovoria o našej profesionalite. Realizujeme všetky projekty interiérových detských herní od detských kútikov, interiérové ihriská pre komunity (obce, mestá) až po veľké komerčné projekty pre verejnosť.

Našim cieľom je zabezpečiť kompletný sortiment na trhu výrobkov vybavenia interiérových ihrísk a zábavných centier pre rodiny.

V ČOM SA ODLIŠUJEME OD INÝCH DODÁVATEĽOV ?

Prispôsobíme sa zákazníkovi

Podľa požiadaviek zabezpečíme produkty vysokej kvality pre náročných zákazníkov, ale aj cenovo výhodný sortiment pre zákazníkov s požiadavkou nízkej investície.

Vytvárame zákazkové projekty

Ponúkame veľký výber herných zariadení vnútorných ihrísk a zákazkovú výrobu. Tiež ponúkame ďalšie produkty vhodné pre vnútorné ihrisko, ktoré dokážu generovať značné dodatočné príjmy a zabezpečiť vašu prevádzku zaujímavejšiu a často navštevovanú. Navrhujeme projekty na mieru a podľa požiadaviek zákazníka.

Poskytujeme zákaznícku podporu

Pri plánovaní projektu a prevádzky vnútorného ihriska a centra zábavy uvádzame na našej webovej stránke množstvo súvisiacich a užitočných informácii pre podnikateľov. Pripravujeme 3D vizualizácie a poskytujeme praktické tipy a referencie z existujúcich projektov a najnovších trendov v obore.