Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

NAFUKOVACIAREKLAMA.SK
REATEK SVK, s.r.o.
821 08 Bratislava
tel: +421 (0)905 671 158
napíšte nám
+421 (0)32 3811 404
www.nafukovaciareklama.sk

VÝROBA » Zákazková výroba
Zákazková výroba nafukovacej reklamy

Nafukovacie reklamy vyrobíme a dodáme podľa Vami požadovaných parametrov a kritérií už do 12-15 pracovných dní, vrátane potlače vašich firemných log, nápisov či iných požadovaných úprav.

1. Zákazkové úpravy bez príplatku:

1. zmena farieb PVC materiálu podľa vzorkovníka

2. potlač 4 ks loga do celkovej veľkosti 6m2

3. prevedenie odnímateľných / výmenných reklamných bannerov

4. prevedenie vnútorného či externého kompresoru

2. Zákazkové úpravy s príplatkom:

1. zväčšenie rozmeru

2. nadrozmerné potlače

3. zmeny a úpravy dizajnu

4. výroba nových dizajnov, ktoré vyžadujú prípravu individuálnych strihov

vyroba reklamy

Zistite viac prečo sú REATEK® inflatables reklamy určené na profesionálne marketingové účely.

Pomáhame podnikateľom, ktorý sa rozhodli pre úspech:

WOW efekt: vyrábame nafukovacie reklamy, ktoré robia dojem a získajú pozornosť, 3D pútače ktoré sú veľkosťou a farebnosťou originálnou reklamou a vizitkou, ktorá vás zvýrazní a odlíši.

PREMIOVÉ MATERIÁLY: trvácne a odolné výrobné materiály pre dlhú životnosť nafukovacej reklamy. Dvojité šitie záťažových spojov, výstuhy oporných bodov, spoľahlivé kotviace prvky, kompletné príslušenstvo či výmenné reklamné plochy sú našim štandardom.

Hoci je reklamný nafukovací pútač v podnikaní rentabilnou investíciou, každý chce dostať to za čo zaplatil. Prečo riskovať s lacnými riešeniami, ktoré znižujú kvalitu materiálu a spracovania?

PRÍSLUŠENSTVO: dôležitou súčasťou a u nás samozrejmosťou je digitálna potlač reklamy, spracovanie 3D vyzualizácie a odovzdanie kompletnej reklamy vrátane príslušenstva na prevádzku. Žiadne skryté príplatky.

SKÚSENOSTI A REFERENCIE sú podstatným ukazovateľom pri výbere dodávateľa nafukovacej reklamy. Tím našej spoločnosti vytvárajú odborníci cez výrobu, dizajn a technickú revíziu, pričom niektorí z našich pracovníkov majú už takmer 30 rokov skúseností v tomto priemysle.

V priebehu rokov sme spolupracovali s nespočetným množstvom spoločností, od malých podnikateľov cez veľké spoločnosti, značky, eventové a reklamné agentúry, obchodné centrá, politické hnutia, mestá, obce či občianske združenia. Na základe týchto skúseností vieme čo je potrebné pri navrhovaní a výroby nafukovacej reklamy, ktorá bude trvácna a bude úspešne slúžiť našim zákazníkom. Tiež vám vieme poradiť a zodpovedať praktické otázky.

SERVIS, PORADENSTVO A ÚDRŽBA, súvisiaci servis a údržba nafukovacej reklamy je rovnako dôležitá služba, ktorá sa viaže k predaju reklamného pútača. Naše reklamy sú nielen jednoduché na manipuláciu ale aj nenáročné na údržbu. Kúpou našej reklamy okrem záruky a garancie funkčnosti získavate bezplatný záručný servis, poradenstvo a pozáručný servis. Naše servisné oddelenie, dielňa alebo servisný technik je na základe dohody k dispozícii už do 24 hod. Opravujeme výhradne nafukovadlá značky REATEK®. Neopravuje výrobky iných, nekvalitných výrobcov.

Naši obchodný partneri si nás vybrali kvôli preferenciám:

- kvalita, spoľahlivosť, precíznosť, rýchlosť

- originálne reklamné pútače s dlhou životnosťou, ktoré možno využívať celoročne

- mobilita – naše reklamné pútače možno prepravovať v osobnom aute a využívať na viacerých miestach

- moderný dizajn a zákazková výroba

- digitálna potlač a príslušenstvo v cene

- kvalitné materiály a spracovanie

- skúsenosti

- záruka a servis

- poradenstvo, dizajn a údržba