VÝROBA » Zákazková výroba
Výroba nafukovacej reklamy už do 12-15 pracovných dní

 

Zdarma

 • výber farieb alebo farebnej kombínácie
 • potlač 4 ks loga v celkovom rozsahu max. 6m2
 • prevedenie odnímateľných / výmenných reklamných bannerov
 • prevedenie vnútorného či externého el. fukáru
 • prepravný úložný vak
 • kotviace laná 
 • záruka, servis a technické poradenstvo

Zákazkové úpravy a služby za doplatok

 • zväčšenie rozmeru (zvýšenie spotreby materiálu)
 • nadrozmerné, rozsiahle potlače
 • dodatočné prerábanie 3D dizajnov (opakované požiadavky na úpravy dizajnov)
 • výroba nových dizajnov, ktoré vyžadujú prípravu individuálnych strihov
 • predĺženie záručnej doby
 • mimo záručný servis

vyroba reklamy

REATEK® inflatables, nafukovacie reklamy určené na profesionálne marketingové účely. Pomáhame podnikateľom, ktorý sa rozhodli pre úspech.

WOW efekt: vyrábame nafukovacie reklamy, ktoré robia dojem a získajú pozornosť, 3D pútače ktoré sú veľkosťou a farebnosťou originálnou reklamou a vizitkou, ktorá vás zvýrazní a odlíši.

PREMIOVÉ MATERIÁLY: trvácne a odolné výrobné materiály pre dlhú životnosť nafukovacej reklamy. Dvojité šitie záťažových spojov, výstuhy oporných bodov, spoľahlivé kotviace prvky, kompletné príslušenstvo či výmenné reklamné plochy sú našim štandardom.

Hoci je reklamný nafukovací pútač v podnikaní rentabilnou investíciou, každý chce dostať to za čo zaplatil. Prečo riskovať s lacnými riešeniami, ktoré znižujú kvalitu materiálu a spracovania?

PRÍSLUŠENSTVO: dôležitou súčasťou a u nás samozrejmosťou je digitálna potlač reklamy, spracovanie 3D vyzualizácie a odovzdanie kompletnej reklamy vrátane príslušenstva na prevádzku. Žiadne skryté príplatky.

SKÚSENOSTI A REFERENCIE sú podstatným ukazovateľom pri výbere dodávateľa nafukovacej reklamy. Tím našej spoločnosti vytvárajú odborníci cez výrobu, dizajn a technickú revíziu, pričom niektorí z našich pracovníkov majú už takmer 30 rokov skúseností v tomto priemysle.

V priebehu rokov sme spolupracovali s nespočetným množstvom spoločností, od malých podnikateľov cez veľké spoločnosti, značky, eventové a reklamné agentúry, obchodné centrá, politické hnutia, mestá, obce či občianske združenia. Na základe týchto skúseností vieme čo je potrebné pri navrhovaní a výroby nafukovacej reklamy, ktorá bude trvácna a bude úspešne slúžiť našim zákazníkom. Tiež vám vieme poradiť a zodpovedať praktické otázky.

SERVIS, PORADENSTVO A ÚDRŽBA, súvisiaci servis a údržba nafukovacej reklamy je rovnako dôležitá služba, ktorá sa viaže k predaju reklamného pútača. Naše reklamy sú nielen jednoduché na manipuláciu ale aj nenáročné na údržbu. Kúpou našej reklamy okrem záruky a garancie funkčnosti získavate bezplatný záručný servis, poradenstvo a pozáručný servis. Naše servisné oddelenie, dielňa alebo servisný technik je na základe dohody. Opravujeme výhradne nafukovadlá značky REATEK®. Neopravuje výrobky iných, nekvalitných výrobcov. Dohodnite a objednajte sa na servis: servis@nafukovaciareklama.sk

 

Naši obchodný partneri si nás vybrali kvôli preferenciám:

- kvalita, spoľahlivosť, precíznosť, rýchlosť

- originálne reklamné pútače s dlhou životnosťou, ktoré možno využívať celoročne

- mobilita – naše reklamné pútače možno prepravovať v osobnom aute a využívať na viacerých miestach

- moderný dizajn a zákazková výroba

- digitálna potlač a príslušenstvo v cene

- kvalitné materiály a spracovanie

- skúsenosti

- záruka a servis

- poradenstvo, dizajn a údržba