KONTAKTY

NAFUKOVACIAREKLAMA.SK
REATEK, s.r.o.
821 08 Bratislava
tel: +421 (0)32 3811 404
napíšte nám
+421 (0)905 671 158

VÝROBA
VÝROBA NA ZAKÁZKU : NAFUKOVACIE RELAMNÉ PRODUKTY

Certificates

Reklamné nafukovadlá, viacúčelová nafukovacia reklama

Zabezpečujeme výrobu širokého sortimentu nafukovacej reklamy, nafukovacích reklamných pútačov a reklamných nafukovacích produktov. V našom portofóliu produktov nájdete nafukovacie reklamné nosiče rôznych dizajnov, veľkostí, zákazkových prevedení s brandigom a potlačou podľa požiadaviek. Ponúkame efektívne marketingové riešenie v podobe nafukovacej reklamy štandardných tvarov a dizajnov ale aj zákazkovú výrobu.

U nás sa môžete spoľahnúť na dodaciu dobu už do 12-15 pracovných dní !

Nafukovadlá značky REATEK sú dodávané so záruku 3 roky, ku ktorej sa zároveň viaže záručný i pozáručný servis. Taktiež nafukodlá dodávame s certifikáciou materiálov : TUV, CE, SGS, DIN. Overené výrobné mateirály PVC D-Tex / PVC vinyl / PVC nylon používané vo výrobe majú vysokú nátrhovú pevnosť, špeciálne ošetrenie pre ohňovzdornosť a nepremokavosť a sú v súlade s hygienickými predpismy. Poskytujeme vzorky materiálov, vzorkovníky farieb nájdete na našich stránkach alebo si ich vyžiadajte.

Referencie

SGSCertificate

KONTAKTUJTE NÁS DNES - PROMPTNE VÁM ZAŠLEME VŠETKY INFORMÁCIE & CENNÍKY!

Široká ponuka, neobmedzené využitie. Upútajte originálnou nafukovacou reklamou vhodnou na predajné miesta, vstupné priestory, budovy, športové podujatia, výstavy-veľtrhy, promoakcie, sponzorské akcie, uvádzanie nových produktov na trh, firemné akcie, akcie pre deti, spoločenské podujatia, kultúrne podujatia, koncerty, festivaly, obchody, obchodné centrá, stanice, letiská...