Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

NAFUKOVACIAREKLAMA.SK
REATEK SVK, s.r.o.
821 08 Bratislava
tel: +421 (0)905 671 158
napíšte nám
+421 (0)32 3811 404
www.nafukovaciareklama.sk

VÝROBA » Dodacia doba
Rýchla dodacia doba

1. Dodanie už do 12-15 pracovných dní od objednávky

Dodacia doba našich nafukovacích produktov je štandardne do 12 -15 pracovných dní objednania tovaru. Pri väčších zákazkách, dodaciu dobu vždy oznámime a obojstranne si so zákazníkom potvrdíme.

Spracovanie objednávok sa riadi metódou FIFO (first in, first out).

Ku každej objednávke sa pristupuje individuálne, nafukovacia reklama je robená na mieru, vo farbách a s reklamnu potlačou podľa špecifikácie zákazníka.

2 . Priebeh výroby atrakcie - zjednodušene:

1. zadanie zákazky do výroby

2. zaradenie zákazky do výrobného plánu

3. príprava strihu, nastavenie dizajnu

4. spustenie výroby - rezanie materiálu na stroji "Smart Cutter"

5. označenie jednotlivých narezaných dielov

6. digitálna tlač jednotlivých dielov podľa zadania reklamnej potlače

7. príprava narezaných a potlačených materiálov na výrobnom oddelení a ich kompletizácie

8. šitie a spájanie dielov do celku

9. ukončenie výroby a skúška - nafúknutie a testovanie nafukovacej reklamy

10. kompletizácia zákazky: zbalenie produktu, komponentov, dokumentov a následné odoslanie cez kuriéra ku zákazníkovi


3. Naša výhoda: rýchla dodacia doba

Konkurečnú výhodu nám umožňuje výrobná technológia a profesionálne stroje /Smart Cutter/. Vďaka tejto výhode sa ú nás môžete spoľahnúť na krátku výrobnú dobu v porovnaní s iným dodávateľmi. Lokálna výroba a odosielanie tovaru expres kuriérmi skracuje čakanie a urýchľuje dobu dodania.

Pri kúpe nafukovacej reklamy odporúčame:

1. vyberajte si produkty európskej registrovanej značky

2. overte si, že produkt je registrovaný pod značkou spoločnosti, ktorá Vám ho predáva a spoločnosť je schopná Vám poskytnúť servis či už záručný, pozáručný ako aj reklamčnú záruku

3. overte si dodávateľa : referencie realizovaných projektov, činnosť

Skúsenosti, referencie a spolupráca s obchodnými partnermi medzi, ktorých patria malé i stredné firmy, výrobné spoločnosti, podnikatelia, eventové agentúry, prenajímatelia, reklamné agentúry, penzióny, hotely, rekreačné zariadenia, športové areály, kaviarne, obchodné centrá, obce, mestá, politické strany, hnutia, centrá voľného času a občianske združenia nám umožnili naše nafukovacie reklamné pútače zdokonaliť a dizajnovať tak, aby zvládli intenzívnu využívanie, slúžili zákazníkom dlhodobo a pomáhali im v úspešnom napĺňajú marketingových cieľov.

Naše nafukovacie reklamy pomáhajú našim obchodným partnerom v marketingových a obchodných úspechoch:

Pri prezentácii a propagácii - Zvýrazňovaní jedinečnosti - Posilňovaní dobrého mena a značky - Získavať cieľových potenciálnych zákazníkov - Pútať na reklamných, marketingových alebo sponzoringových eventoch - Strategicky investovať do marketingových nástrojov - Rentabilne nakladať s prostriedkami určenými na zvyšovanie predaja a rozvoj biznisu