KONTAKTY

NAFUKOVACIAREKLAMA.SK
REATEK, s.r.o.
821 08 Bratislava
tel: +421 (0)32 3811 404
napíšte nám
+421 (0)905 671 158

Úvod » OBLÚKY A BRÁNY

NAFUKOVACIE BRANY A OBLUKY

Nafukovacia reklamná brána / nafukovací reklamný oblúk je výrazný reklamný pútač vhodný na športové podujatia, výstavy-veľtrhy, promoakcie, sponzorské akcie, uvádzanie nových produktov na trh, firemné akcie, spoločenské podujatia, kultúrne podujatia alebo koncerty s účelom zviditeľnenia a zvýšenia povedomia o firme a značke produktu alebo služby.


Reklamné nafukovacie oblúky a brány vyrábame v rôznych farebných prevedeniach, farebných kombináciách, s individuálnym brandingom (digitálna potlač, dizajn prvkov, logá) a praktickým velcro systémom, ktorý umožňuje reklamné bannery na oblúku vymieňať. STIAHNITE SI LETÁK O NAFUKOVACÍCH BRÁNACH.


Dizajnové prvky nafukovacích oblúkov sú neobmedzené a zákazník si môže dať vyrobiť okrem štandardných modelov nafukovacích oblúkov aj špeciálny model podľa vlastného návrhu a dizajnu.


Ponúkame výrobnú flexibilitu, rýchlu dodaciu dobu a spoľahlivé reklamné nafukovacie brány a oblúky.


Kontaktujte nás pre cenovú kalkuláciu alebo aktuálny cenník štandardných modelov oblúkov a brán, ktorý Vám odošleme obratom.

 

oblúky a brány reatekUsporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšieHlavné výhody nafukovacích reklamných brán a oblúkov REATEK:

- Celoročné využitie

- Veľká, plošná, neprehliadnuteľná 3D reklama

- Výhodná investícia s dlhodobým využitím a vyššími marketingovými výsledkami

- Bez dodatočných nákladov

- Dlhá životnosť, až 10 rokov

- Všestranné využitie: reklamné kampane, zvýraznenie predajne, výstavy, promo podujatia, prezentácie produktov a služieb, propagačné akcie, eventy, festivaly, sponzoring, predvolebné kampane, politické kampane, mestské a obecné podujatia, reklamná dekorácia a iné.

- Exteriérové i interiérové využitie

- Farebnosť a digitálna potlač podľa požiadaviek

- Flexibilita : možnosť výmenných – odnímateľných riešení reklamných nápisov

- Mobilita, prenosnosť v osobnom automobile

- Jednoduchá manipulácia

- Nenáročná údržba

- Účelný i účinný marketing : upútanie zákazníka, predaj, dojem, zvýraznenie, prezentácia, konkurenčný náskok, propagácia, originálna ponuka / oznam, neprehliadnuteľnosť

 

nafukovaci obluk nafukovacia brana