Úvod » INTERIEROVEIHRISKA.SK

Detské interiérové ihriská

INTERIEROVEIHRISKA.SK

Naša spoločnosť je hlavným dodávateľom interiérových ihrísk - vnútorných detských ihrísk pre prevádzkovateľov detských kaviarní, cukrární, detských herní a iných prevádzok zameraných na poskytovanie služieb pre rodiny s deťmi. Už takmer 5 rokov pôsobíme na SR a ČR trhu, dodávame značkové detské ihriská s certifikáciou výrobcu.

 

Naše ihriská sú charakteristické strednou cenovou kategóriu, výraznou kvalitou konkurencieschopnou ihriskám najvyšších cenových línii a dynamickou návratnosťou investície. Ihriská, ktoré oslovujú najširšie spektrum zákazníkom vďaka kvalite a rentabilnej investícii o čom svedčí množstvo úspešných projektov v sekcii referencie.

 

Poskytujeme širokú škálu súvisiacich služieb - od 3D dizajn detských ihrísk, cez konzultácie a plánovanie, až po samotnú zákazkovú výrobu a dodávku detských ihrísk, ich servis, údržbu a dodávky náhradných dielov.

 

HLAVNÉ VÝHODY :

 

Kvalita a bezpečnosť: Reatek spája kvalitné materiály a najvyššie výrobné štandardy pre dosiahnutie maximálnej bezpečnosti. Samozrejmosť sú revízie a certifikácia podľa EN 1176.

 

Skúsenosti a výroba: skúsenosti, moderné technológie a odborné spracovanie vytvárajú ruka v ruke spoľahlivé produkty s dlhou životnosťou. Naviac možnosť ihriská neskôr upravovať ako rozšíriť či nadstaviť prináša veľkú výhodu pre začínajúce prevádzky.

 

Rentabilita a dynamická návratnosť investície: ihriská spadajú do strednej cenovej kategórie, v ktorej značka plánuje aj naďalej zotrvať nakoľko vytvára cenovú líniu dostupnú pre široké spektrum zákazníkov. Naviac umožňuje v daných investičných hladinách zákazníkom využiť dynamickú návratnosť investície, čo má pozitívny dopad na výsledky ich podnikania. Dôležité: ceny sú kompletné a zahŕňajú okrem montáže a dopravy v rámci SR a ČR všetky komponenty. Do cien sa už nič nepripočítava, zobrazené ceny sú kompletné. K tomu všetkému ponúkame cenovo úspornú montáž, ktorá nepresahuje nikdy pätinu hodnoty samotného ihriska.

 

Spoľahlivý projekčný tím: ponúkame tematické spracovanie, 3D projektovanie a úpravu detských interiérových ihrísk podľa požiadaviek zákazníka. 3D vizualizáciu detského ihriska Vám vytvoríme pri kúpe ihriska od nás zdarma  - pošlite nám pôdorys Vašich priestorov a požadovaný rozmer a o zvyšok sa postaráme my.

 

Komplexné služby a riešenia: zabezpečujeme full servis: konzultácia, 3D plánovanie, zameranie, grafické náhľady, dodanie a montáž detských ihrísk, následný servis a údržbu.

 

Prehľadnosť: všetky informácie o našej značke, našej filozofii, o jednotlivých produktoch, certifikácii, výhodách a spôsoboch využitia detských ihrísk, súčasných trendoch, prednostiach zábavných detských interiérových ihrísk, príručku a iné súvisiace informácie nájdete priamu tu. V prípade ďalších otázok nás kontaktujte.

 

Referencie - Skúsenosti - Poradenstvo: množstvo úspešných fungujúcich projektov ihrísk značky MICH, ktoré vyplnili "dieru na trhu" a ponúkli rodinám s deťmi vhodné miesto na oddych a hru. Vybrané referencie nájdete v sekcii Referencie alebo na našej FB stránke

 

Certifikovaný montážny tím: náš tím absolvoval potrebné školenia montáž detských ihrísk a jednotlivých prvkov, poskytujeme technicky odbornú montáž a zvyšujeme maximálnu bezpečnosť detských ihrísk.