17. 11. 2022

Aké sú výhody pneumatických reklamných stanov?

Hlavnou výhodnou pneumatických stanov je vzduchodtesná konštrukcia. Vzduchotesná konštrukcia poistená ventilmi zabezpečuje, že reklamný stan sa nafúkne iba raz pred používaním a počas celej prevádzky ďalej nepotrebuje pripojenie k el. fukáru a tým ani k el. prípojke.

 

 

Pneumatický stan môžete na začiatku prevádzky nafúknut buď elektrickým dúchadom alebo manuálnou pumpou a stan je pripravený a nevyžaduje ďalšie neprestajné dofukovanie.

 

Príprava stanu zaberie 10 minút. Stan je prakticky zbalený v prepravnom kufry na kolieskach preto ho ľahko premiestnite a prakticky preveziete v osobnom aute. Celá sada obsahuje všetko potrebné na prípravu stanu ako aj na jeho kotvenie.

 

Pneumatické (vzuchotesné) stany vyrábame v rôznych veľkostných prevedeniach, pričom cena vždy obshuje kompletné príslušenstvo a reklamnú potlač. Neobmedzený výber farieb, farebných kombinácii a zákazková reklamná potlač robí každý pneumatický nafukovací stan originálny a jedinečný. Prezite si ponuku alebo nás kontaktujte ohľadne cenovej ponuky.