Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


17. 11. 2022

Aké sú výhody pneumatických reklamných stanov?

Hlavnou výhodnou pneumatických stanov je vzduchodtesná konštrukcia. Vzduchotesná konštrukcia poistená ventilmi zabezpečuje, že reklamný stan sa nafúkne iba raz pred používaním a počas celej prevádzky ďalej nepotrebuje pripojenie k el. fukáru a tým ani k el. prípojke.

 

 

Pneumatický stan môžete na začiatku prevádzky nafúknut buď elektrickým dúchadom alebo manuálnou pumpou a stan je pripravený a nevyžaduje ďalšie neprestajné dofukovanie.

 

Príprava stanu zaberie 10 minút. Stan je prakticky zbalený v prepravnom kufry na kolieskach preto ho ľahko premiestnite a prakticky preveziete v osobnom aute. Celá sada obsahuje všetko potrebné na prípravu stanu ako aj na jeho kotvenie.

 

Pneumatické (vzuchotesné) stany vyrábame v rôznych veľkostných prevedeniach, pričom cena vždy obshuje kompletné príslušenstvo a reklamnú potlač. Neobmedzený výber farieb, farebných kombinácii a zákazková reklamná potlač robí každý pneumatický nafukovací stan originálny a jedinečný. Prezite si ponuku alebo nás kontaktujte ohľadne cenovej ponuky.