Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » XXL NAFUKOVADLÁ » Nafukovacie obrazovky » Nafukovacia Obrazovka - 5,50 x 4,80 m - vzduchotesná


        

Nafukovacia Obrazovka - 5,50 x 4,80 m - vzduchotesná

Nafukovacia Obrazovka, rozmer 5,50 x 4,80 m vzduchotesná

 

Číslo produktu: 072

VÝROBA : NAFUKOVACIA OBRAZOVKA / NAFUKOVACIE PROJEKČNÉ PLÁTNO 5,50 x 4,80 m - Premietacia Plocha 4,88 x 2,74 - VZDUCHOTESNÁ (nevyžaduje počas používania el. pripojku)

Nafukovacia obrazovka REATEK - vzduchotesná nevyžaduje počas prevádzky neustále pripojenie k el. fukáru a tým ani k el. prípojke. Vduchotesná (pneumatická) obrazovka sa nafúkne iba na začiatku využívania el. pumpou a rám počas prevádzky vydrží nafúknutý.


Nafukovacia obrazovka, mobilné kino s projekčným plátnom. Obrazovka sa skladá z nafukovacieho PVC rámu, na ktorom je napnutý pružným lanom profesionálny premietací banner / plátno. Rozmer plátna spĺňa štandard, aspect ratio 4:3 čím vytvára rozmer obrazovky priaznivý pre ľudské oko.

 

Uvedená cena obsahuje:

  • PVC rám
  • 1 x premietacie plátno
  • prenosný / úložný vak a laná na upevnenie

 

Úprava rozmerov je možná podľa Vašej požiadavky. Vyžiadajte si cenovú ponuku e-mailom alebo telefonicky na +421 917 374 112, alebo +421 905 671 158 - vaše nafukovadlo Vám vyrobíme a dodáme už do 12 pracovných dní.

 

Prezrite si naše referencie FACEBOOK