Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » NAFUKOVACIE REPLIKY » Súťažná bránka s reklamou


        

Súťažná bránka s reklamou

Nafukovacia reklamná bránka

 

Číslo produktu: 157
ŠÍRKA: 3 m
VÝŠKA: 2,5 m
Hĺbka: 1 m

Nafukovacia súťažná atrakcia - Nafukovacia reklamná bránka - je spracovaná vo vysokej kvalite, s digitálnou potlačou, vyrobená z kvalitného, DIN certifikovaného materiálu 0,55mm PVC Tarpaulin  D-tex, s vysokou nátrhovou pevnosťou 2100N/5cm, hustotou 610g/m2 a odolnosťou voči teplotám od -30°C do +70°C.

Na produkt sa vzťahuje záruka a poskytujeme záručný a pozáručný servis pre všetky naše produkty.

Náš online katalóg nafukovacích atrakcií slúži iba ako inšpirácia pre Vás - my však zabezpečíme výrobu nafukovadiel v akýchkoľvek rozmeroch a s akýmkoľvek požadovaným dizajnom s dodacou lehotou už od 12-15 pracovných dní. Reklamná potlač je v cene.

Cena uvedená za 1ks vrátane príslušenstva - 1ks kompresor, prepravný vak.

Úprava rozmerov je možná podľa Vašej požiadavky. Vyžiadajte si cenovú ponuku e-mailom alebo telefonicky na +421 917 374 112, alebo +421 905 671 158 - vaše nafukovadlo Vám vyrobíme a dodáme už do 12 pracovných dní.

Navštívte našu FACEBOOK stránku a prezrite si naše referencie ...