Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Pre agentúry » ROADSHOW balík reklamy


        

ROADSHOW balík reklamy

Produktový balík nafukovej reklamy

 

Číslo produktu: 236

ROADSHOW balík:

V "ROADSHOW package" je 5 najpoužívanejších reklamných nafukovadiel, ktoré sa používajú na eventoch a roadshows a podobne. Kombináciou týchto 5 nafukovadiel získava klient možnosť prezentovať svoju značku / produkty zaujímavým spôsobom a týmto štýlom sa viac priblíži svojim zákazníkom a zvýši tak svoju brand awereness.

ROADSHOW balík zahŕňa riešenie hlavne na promo značky alebo spoločnosti na nafukovacom stane, oblúku, airdancerovi aj vzducholodi + ponúka možnosť zábavy a súťaženia v kopoch na bránu. Airdancer, vzducholod a oblúk v korporátnych farbách, s logami prilákajú okoloidúcich a dajú vedieť o poriadateľovej akcii, nafukovací stan poskytne ideálny priestor na prezentáciu nových produktov, distribúciu promo letákov a katalógov alebo môže slúžiť ako hlavné stanovisko pre predajcov, hostessky...

Balík zahŕňa:

1. nafukovací stan 5x5m (s výmennými bannermi)

2. skydancer 6m výška (s reklamnou potlačou)

3. nafukovací oblúk 9x4,5m (s reklamnou potlačou, v korporátnych farbách)

4. nafukovacia futbalová bránka 3m šírka (s reklamnou potlačou)

5. vzducholoď, 4m dĺžka (s reklamnou potlačou)

V cene je zahrnuté všetko príslušenstvo, reklamná potlač, výmenné bannery na velcro. Cena za tento balík je zvýhodnená, zľava 20%.

Návod na výber správnej reklamy

 

Úprava rozmerov je možná podľa Vašej požiadavky. Vyžiadajte si cenovú ponuku e-mailom alebo telefonicky na +421 917 374 112, alebo +421 905 671 158 - vaše nafukovadlo Vám vyrobíme a dodáme už do 12 pracovných dní.

Navštívte našu FACEBOOK stránku a prezrite si naše referencie ...