Úvod » SVIETIACE NAFUKOVADLÁ

Svietiaca nafukovacia reklama

 

Pomáhame zviditeľniť váš úspech a naplniť cieľ vašej marketingovej kampane - úspešné pútače pre úspešné firmy a značky!

 

Svietiaca reklama - svietiace nafukovacie pútače a nafukovacie dekorácie s LED osvetelním sú dodávané s kompletným príslušenstvom - kompresor, LED osvetlenie s funkciou zmeny farby svetla a diaľkové ovládanie, prenosná úložná taška a manuál. 

 

Využitie a umiestnenie nafukovacích, svietiacich reklám a svietiacich nafukovacích dekorácii je ideálne na večerné spoločenské podujatia a venty, pri slávnostných otvoreniach, na plesy, výstavy, predstavenia, koncerty, do galérií... Svietiace reklamy, nafukovacie pútače možno digitálne reklamne potlačiť.

 

 


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšieSvietiace reklamné pútače sú ideálnou reklamou na večerné využitie, ich inštalácia je jednoduchá, predstavujú mobilný reklamný nosič na viacnásobné využitie. Rovnako sú originálnym reklamným pútačom, ktorý nielen zvýrazní značku, firmu, produkt, ale aj poslúži na dekoračné a estetické účely. Zároveň, za pomoci nafukovacích svietiacich dekorácií dokážete vytvoriť príjemnú večernú atmosféru.

 

NOVINKA, reklamné pútače s LED podsvietením na diaľkove ovládanie (RGB farebnosť) a vbudovaným vnútorným fukárom.

 

Naše nafukovacie reklamy pomáhajú našim obchodným partnerom v marketingových a obchodných úspechoch.

Pri prezentácii a propagácii - Zvýrazňovaní jedinečnosti - Posilňovaní obchodného mena a značky - Oslovovať cieľových zákazníkov - Pútať na reklamných, marketingových alebo sponzoringových eventoch - Strategicky investovať do marketingových nástrojov - Rentabilne nakladať s prostriedkami určenými na zvyšovanie predaja a rozvoj biznisu.