KONTAKTY

NAFUKOVACIAREKLAMA.SK
REATEK, s.r.o.
821 08 Bratislava
tel: +421 (0)32 3811 404
napíšte nám
+421 (0)905 671 158

» Nadštandardné služby
Nadštandardné služby pre našich zákazníkov

1. Zaškolenie o manipulácii

Nafukovacie reklamy sú jednoduché mobilné riešenia, ktoré možno prepraviť v osobnom aute, ich inštalácia a demontáž je jednoduchá. V prípade, že potrebujete zaškoliť personál ohľadne ich obsluhy a inštalácie náš tím Vám telefonicky alebo osobne zaškolí a taktiež poskytne písomný návod k prevádzke nafukovacej reklamy.


2. Poradenstvo

Nevieme akú nafukovaciu reklamu zvoliť, akú veľkosť reklamného nafukovadla či prevedenie? Stačí nás kontaktovať a radi Vám poradíme a odporučíme najvhodnejšie riešenie nafukovacej reklamy, ktoré Vám bude slúžiť dlhodobo, nenáročne na údržbu a s maximálnym reklamným výsledkom. Ponúkame rôzne prevedenia, veľkosti a cenové úrovne nafukovacích reklám.

3. 3D vizualizácia a zákazkový návrh nafukovacej reklamy

Poskytujeme grafické práce spojené s vytvorením 3D vizulizácie nafukovacej reklamy podľa požiadavky zákazníka. Na základe 3D vizualizácie vyrábame zákazkové nafukovacie reklamy podľa zadania a očakávaní zákazníka.

4. Uskladnenie a prevádzka nafukovacej reklamy

Poskytujeme uskladnenie nafukovacej reklamy a jej prevádzku podľa zadania zákazníka. Zákazník sa nemusí starať o manipuláciu, inštaláciu, prepravu, údržbu či skladovanie nafukovacej reklamy. Všetky spojené činnosti mu zabezpečíme na kĺúč a postaráme sa o prevádzku nafukovacej reklamy podľa jeho požiadaviek.

5. Prepravné služby

Nafukovciu reklamu Vám doručíme vlastnými autami/dodávkami nášho vozového parku, alebo Vám doručenie zabezpečíme cez zmluvného expres kuriéra. Služba je spoplatnená, ak sa vopred nedohodne inak.

6. Expresný sevis

V prípade poškodenia nafukovacej reklamy realizujeme expresné servisné služby či už na mieste prevádzky alebo na servisnej dieľni. Podľa miery poškodenia závisí či je produkt môžné opraviť na mieste alebo je potrebné nafukovaciu reklamu priviezť na dieľňu.