Úvod » PROMO PULTY

Prezentačné nafukovacie pulty, reklamné steny a totemy

 

Pomáhame zviditeľniť váš úspech a naplniť cieľ vašej marketingovej kampane - úspešné pútače pre úspešné firmy a značky!

 

Pneumatické, nafukovacie stolíky, nafukovacie prezentačné pulty, reklamné steny a stĺpy sú určené na eventy v exteriéri i v interiéri a ponúka priestor na celobrading, reklamnú potlač v maximálnom rozsahu. Unikátny eventový nábytok s neobmedzenou farebnosťou a potlačou priťahuje pozornosť a záujem, zvyšuje povedomie o značke, spoločnosti či predajni.

 

Promo eventový nábytok od nás: profesionálne spracovanie, sublimačná potlač, originálna a neprehliadnuteľná reklama na viacnásobné a celoročné využitie. Praktické riešenie v mobilnom balení, veľkostne do kufra osobného auta a príprava do 5 min.

 

 


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšieREATEK® Inflatables, sme popredný európsky výrobca profesionálnych nafukovacích reklám a pútačov určených na propagačné, komerčné využitie v podnikaní. Výrobu nafukovacej reklamy, jej dizajn a spracovanie neprestajne zdokonaľujeme, aby naše nafukovacie pútače priniesli našim obchodným partnerom úspech a zvýraznili ich medzi konkurenciou. Našou víziou je byť popredným európskym výrobcom nafukovacej reklamy, ktorá vďaka svojej kvalite, originalite, výrobnej precíznosti, a rýchlosti dodania prinesie našim zákazníkom úspech v podnikaní.

Skúsenosti, referencie a spolupráca s obchodnými partnermi medzi, ktorých patria malé i stredné firmy, výrobné spoločnosti, podnikatelia, eventové agentúry, prenajímatelia, reklamné agentúry, penzióny, hotely, rekreačné zariadenia, športové areály, kaviarne, obchodné centrá, obce, mestá, politické strany, hnutia, centrá voľného času a občianske združenia nám umožnili naše nafukovacie reklamné pútače zdokonaliť a dizajnovať tak, aby zvládli intenzívne využívanie, slúžili zákazníkom dlhodobo a pomáhali im v úspešnom napĺňajú marketingových cieľov.