Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Úvod » PRENAJOMATRAKCII.SK

Prenájom atrakcií

PRENAJOMATRAKCII.SK - divízia prenájmov

Vyberte si z našej širokej ponuky prenájmu nafukovacích atrakcií, párty stanov, športových hier a zábavných služieb - stiahnite si naše najnovšie ponuky a vyžiadajte si kompletné cenníky prenájmu nafukovacích atrakcií a nafukovacích reklám.

Navštívte našu FACEBOOK stránku - nájdete tu veľa fotografií zo zabezpečovaných eventov, tiež prebiehajúce akcie a ostatné zaujímavosti. Na rok 2015 prinášame veľa nových atrakcií na prenájom, vyberte si našu profesionálnu spoločnosť na zabezpečenie prenájmov práve z týchto 5 dôvodov:

1. 100% FULL-SERVICE: zabezpečujeme prenájom atrakcií ako full-servis, v cenách je komplet všetko čo sa týka technického zabezpečenia prevádzky atrakcie, dobu prenájmu : 8-9 hodín čistého času, na akciu chodíme štandardne s 30 min. predstihom.

2. RIADNE VYŠKOLENÍ TECHNICI: Technik je k dispozícii počas celej akcie na mieste, technik dozerá na bezproblémový chod a potom atrakciu na konci zbalí a odvezie, disponujeme ako jediný vyškoleným personálom, technik vie na miesto opraviť aj väčšie mechanické poškodenie.

3. ZÁRUKA FUKČNOSTI ATRAKCIE/ATRAKCIÍ: atrakcie sú z našej vlastnej výroby a sú to všetko PROFESIONÁLNE atrakcie značky REATEK EUROPE s kapacitou 12-15 detí, 100% EU kvalita, používame na atrakciách značkové kompresory GIBBONS vyrobené v Anglicku a naviac vždy je záložný kompresor + 100m predlžovacích káblov. Počas 6 rokov sme nemali jedinú reklamáciu ohľadne nefunkčnosti atrakcie.

4. ŠPIČKOVÉ REFERENCIE: pôsobíme na trhu v prenájmoch a zabezpečovaní akcií viac ako 6 rokov, viac ako 1000 referencií a cez 100 stálych klientov, foto z akcií na FACEBOOK stránke

5. PROFESIOÁLNY DIZAJN ATRAKCIÍ AJ PRÍSTUP TÍMU: vozový park : 3 vlastné obrandované pick-upy SEAT + 2 dodávky Mercedes, profesionálna spoločnosť so servisovanými / udržiavanými atrakciami a skladom v Trenčíne, profesionálny a moderný dizajn  nafukovacích atrakcií podľa aktuálnych rozprávok a obľúbených tém u detí, férové a a adekvátne ceny, množstevné zľavy pre viac-kusové objednávky.

Kontaktujte firmu REATEK a tím PRENAJOMATRAKCII.SK ešte dnes...Navštívte www.prenajomatrakcii.sk - tu nájdete kompletnú a širokú ponuku našich profesionálnych certifikovaných detských aj teambuildingových a športových atrakcií na prenájom, ktoré svojím dizajnom, spracovaním aj motívmi spĺňajú požiadavky väčšiny klientov.

Naše profesionálne nafukovacie atrakcie sú určené ako pre väčšie firemné akcie, eventy, tak aj na oslavy a hody, kde je vyžadovaná veľká kapacita atrakcií.Všetky naše atrakcie spĺňajú bezpečnostnú normu EN 14960! Kapacita od 12 - 25 užívateľov na atrakcie.