KONTAKTY

NAFUKOVACIAREKLAMA.SK
REATEK, s.r.o.
821 08 Bratislava
tel: +421 (0)32 3811 404
napíšte nám
+421 (0)905 671 158

» Pracovná ponuka
Ponuka práce

Hľadáme Obchodného Manažéra do nášho tímu

Lokalita : Trenčín

Plat : Dohodou
Termín nástupu : ASAP
Pracovná doba : flexibilná

Informácie o pracovnej ponuke:

Obchodný manažér pre predaj zábavných atrakcií a reklamných produktov pre firemných zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
požadujeme min.2-ročné skúsenosti v aktívnom predaji v B2B sektore
- spoľahlivosť, flexibilita, samostatnosť pri rozhodovaní

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- kompletná správa obchodného zastúpenia v danom regióne.
- vyhľadávanie a rozširovanie obchodných príležitostí v regióne.
- marketing, prieskum, analýza trhu a nových možností
- zabezpečenie zmlúv a vybavenie objednávok
- komunikácia s vedením spoločnosti
- zameranie na maximálne dosahovanie výsledkov
- zodpovednosť za plnenie stanovených cieľov

Doplňujúce informácie:

Pozícia pre osobu orientovanú na výsledky, kt.bude zodpovedná za vyhľadávanie obchodných príležitostí a uzatváranie obchodov vo svojom regióne.

V prípade záujmu:

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis a motivačný list na e-mail : job@reatek.sk