Úvod » EVENTOVÝ NÁBYTOK

Pneumatický nábytok

 

Pomáhame zviditeľniť váš úspech a naplniť cieľ vašej marketingovej kampane - úspešné pútače pre úspešné firmy a značky!

 

Unikátny eventový, nafukovací nábytok s neobmedzenou farebnosťou a potlačou priťahuje pozornosť a záujem, zvyšuje povedomie o značke, spoločnosti či predajni. Pneumatický nábytok je určený na eventy v exteriéri i v interiéri a ponúka priestor na celobrading, reklamnú potlač v maximálnom rozsahu. 

 

Pneumatický nábytok od nás: profesionálne spracovanie, sublimačná potlač, originálna a neprehliadnuteľná reklama na viacnásobné a celoročné využitie. Praktické riešenie v mobilnom balení, veľkostne do kufra osobného auta a príprava do 5 min.

 

 


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie


top produkt

REATEK® Inflatables, sme popredný európsky výrobca profesionálnych nafukovacích reklám a pútačov určených na propagačné, komerčné využitie v podnikaní. Výrobu nafukovacej reklamy, jej dizajn a spracovanie neprestajne zdokonaľujeme, aby naše nafukovacie pútače priniesli našim obchodným partnerom úspech a zvýraznili ich medzi konkurenciou. Našou víziou je byť popredným európskym výrobcom nafukovacej reklamy, ktorá vďaka svojej kvalite, originalite, výrobnej precíznosti, a rýchlosti dodania prinesie našim zákazníkom úspech v podnikaní.

 

Nafukovacia reklama má všestranné marketingové využitie a možno ju v porovnaní s mediálnou alebo tlačovou reklamou využívať dlhodobo. Naše nafukovacie reklamy môžete využívať v exteriéri, interiéri a počas celého roka. Vyrábame nafukovacie reklamné pútače manipulačne jednoduché a vhodné na prepravu v osobnom aute, čo umožňuje reklamu premiestňovať a využívať na viacerých miestach.