Úvod »BALÓNY / STÁNKY » Tlieskacie tyče

Tlieskacie / povzbudzovacie tyče / na fandenie

 

Nafukovacie reklamné tyče na fandenie / povzbudzovacie tyče / tlieskacie tyče pre fanúšikov vyrábame na zákazku podľa požiadaviek zákazníka. Ponúkame každému zákazníkovi možnosť dať si reklamné bam bam tyče potlačiť svojou korporátnou farbou a umiestniť si na tlieskacie tyče svoje logo / logá, prípadne upraviť tvar a dizajn podľa požiadavky.

 

Nafukovacie tlieskacie tyče pre fanúšikov na povzbudzovanie na športových podujatiach - existuje veľa možností, ako urobiť nafukovacie reklamné predmety, ale vždy sa prispôsobujeme špecifickým požiadavkám našich zákazníkov - či už je to digitálna potlač, farby, materiál, logá, či ďalšie špecifikácie.

 

Nafukovacie reklamné bam bam / povzbudzovacie tyče : 1 ks / balenie balený v  PE vrecku s rozmerom 10x10cm obsahuje 2ks / 1 pár tlieskačov a slamku na nafúknutie. 1 kartón obsahuje 1000 ks.

 

Nafukovacie reklamné bam - bam tyče pre fanúšikov sú vyrobené z 0,18mm PVC materiálu, potlač podľa špecifikácie zákazníka.

 

 


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšieREATEK® Inflatables, sme popredný európsky výrobca profesionálnych nafukovacích reklám a pútačov určených na propagačné, komerčné využitie v podnikaní. Výrobu nafukovacej reklamy, jej dizajn a spracovanie neprestajne zdokonaľujeme, aby naše nafukovacie pútače priniesli našim obchodným partnerom úspech a zvýraznili ich medzi konkurenciou. Našou víziou je byť popredným európskym výrobcom nafukovacej reklamy, ktorá vďaka svojej kvalite, originalite, výrobnej precíznosti, a rýchlosti dodania prinesie našim zákazníkom úspech v podnikaní.