Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

NAFUKOVACIAREKLAMA.SK
REATEK SVK, s.r.o.
821 08 Bratislava
tel: +421 (0)905 671 158
napíšte nám
+421 (0)32 3811 404
www.nafukovaciareklama.sk

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » SVIETIACE NAFUKOVADLÁ » Svietiace stĺpy

Svietiace nafukovacie stĺpy / totemy

Svietiace reklamy - svietiace nafukovacie stĺpy a nafukovacie dekorácie sú dodávané s kompletným príslušenstvom - kompresor, LED osvetlenie s funkciou zmeny farby svetla a diaľkové ovládanie, prenosná úložná taška a manuál. 

Umiestnenie týchto nafukovacích dekorácií a pútačov je ideálne na večerné spoločenské akcie, pri slávnostných otvoreniach, na plesy, výstavy, predstavenia, koncerty, do galérií... Svietiace reklamné nafukovadlá možno digitálne potlačiť a umiestniť reklamu, logo či nápis.

svietiace stĺpy


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
Bežná cena: 230,00 €

Naša cena 210,00 €

novinka
akcia
top produktSvietiace reklamy - svietiace nafukovacie stĺpy sú originálna nafukovacia reklama, ktorá poslúži nielen na zvýraznenie značky, firmy, produktu, ale aj na dekoračné a estetické účely. Za pomoci nafukovacích svietiacich dekorácií dokážete navodiť vo večerných hodinách na každom mieste príjemnú atmosféru.

Novinka, najmodernejšie pútače so zabudovaným vnútorným kompresorom a LED podsvietením.

Naše nafukovacie reklamy pomáhajú našim obchodným partnerom v marketingových a obchodných úspechoch:

Pri prezentácii a propagácii - Zvýrazňovaní jedinečnosti - Posilňovaní dobrého mena a značky - Získavať cieľových potenciálnych zákazníkov - Pútať na reklamných, marketingových alebo sponzoringových eventoch - Strategicky investovať do marketingových nástrojov - Rentabilne nakladať s prostriedkami určenými na zvyšovanie predaja a rozvoj biznisu