Úvod »SVIETIACE NAFUKOVADLÁ » Svietiace LED stany

Reklamné stany s LED osvietením

 

Špeciálne nafukovacie stany - nafukovacie iglu s LED podsvietením - možnosť zmeny 24 RGB farieb a efektov podsvietenia. Exkluzívne nafukovadlo pre exkluzívne eventy a párty, ideálne pre VIP prostredie a pre vytvorenie špeciálneho priestoru pre značky na každom evente.

 

 

 


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie

Určite poznáte, že zákazníkov treba prilákať a osloviť niečím novým, originálnym, iným ako konkurencia a pritom kráčať s dobou. Ak hľadáte práve takýto produkt, reklamu, ktorá vás dlhodobo odlíši, zvýrazní, priláka zákazníkov, zvýši predaj a navýši obrat, ste na správnom mieste. Máme pre vás nafukovaciu reklamu, ktorá svojou originalitou, veľkosťou a farebnosťou dokáže upútať a zaujať vašu cieľovú skupinu.

 

Nafukovacia reklama má všestranné marketingové využitie a možno ju v porovnaní s mediálnou alebo tlačovou reklamou využívať dlhodobo. Naše nafukovacie reklamy môžete využívať v exteriéri, interiéri a počas celého roka. Vyrábame nafukovacie reklamné pútače, ktoré sú jednoduché na manipuláciu a vhodné na prepravu v osobnom aute, čo umožňuje reklamu premiestňovať alebo využívať na viacerých miestach.