Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

NAFUKOVACIAREKLAMA.SK
REATEK SVK, s.r.o.
821 08 Bratislava
tel: +421 (0)905 671 158
napíšte nám
+421 (0)32 3811 404
www.nafukovaciareklama.sk

Úvod » SVIETIACE NAFUKOVADLÁ » Svietiace brány

Svietiace reklamné brány a oblúky

Svietiace reklamy - svietiace nafukovacie brány a oblúky sú dodávané s kompletným príslušenstvom - kompresor, LED osvetlenie s funkciou zmeny farby svetla a diaľkové ovládanie, prenosná úložná taška a manuál. 

Umiestnenie svietiacich reklamných brán je ideálne na večerné podujatia, pri slávnostných otvoreniach, na plesy, výstavy, predstavenia, koncerty, do galérií... Svietiace reklamné nafukovadlá možno digitálne potlačiť a umiestniť reklamu, logo či nápis.

svietiaci oblúk


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
novinka
akcia
top produkt

Svietiace reklamy - svietiace nafukovacie oblúky sú originálna nafukovacia reklama, ktorá poslúži nielen na zvýraznenie značky, firmy, produktu ale aj na dekoračné a estetické účely. Za pomoci nafukovacích svietiacich dekorácií dokážete navodiť vo večerných hodinách príjemnú atmosféru.

Novinka, najmodernejšie pútače s LED podsvietením a vnútorným zabudovaným kompresorom.

REATEK® Inflatables, sme popredný európsky výrobca profesionálnych nafukovacích reklám a pútačov určených na propagačné, komerčné využitie v podnikaní. Výrobu nafukovacej reklamy, jej dizajn a spracovanie neprestajne zdokonaľujeme, aby naše nafukovacie pútače priniesli našim obchodným partnerom úspech a zvýraznili ich medzi konkurenciou. Našou víziou je byť popredným európskym výrobcom nafukovacej reklamy, ktorá vďaka svojej kvalite, originalite, výrobnej precíznosti, a rýchlosti dodania prinesie našim zákazníkom úspech v podnikaní.