Úvod »BALÓNY / STÁNKY » Reklamné balóny

Strešné reklamné balóny

 

Nafukovacie reklamné balóny a pútače plnené vzduchom sú ideálnym reklamným nosičom a zároveň označením sídla spoločnosti, prípadne predajne, obchodu, prevádzky - väčšinou ich nájdete na strechách budov alebo priamo pred predajňami.

 

Reklamné balóny sú plnené vzduchom kotvia sa na strechu alebo zem. Nie sú určené na plnenie héliom, informácia o héliových balónoch v sekcii s názvom Héliové nafukovadlá.

 

Tento nafukovací reklamný nosič vo veľkej miere využívajú autobazáry, autoservisy, pneuservisy, značkové predajne automobilov, ale takisto aj predajne / obchody, ktoré chcú označiť a zviditeľniť svoje miesto predaja.

 

 


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie

Reklamné balóny dodávame v rôznych veľkostiach, s výškou od 3 m a s priemerom od 2,2 m a v prevedeniach s el. fukárom alebo ako vzduchotesné nafukovadlo bez nutnosti pripojenia k el. prípojke počas využívania.

 

Možnosti umiestnenia balónov: na strechu budovy, pred budovu na zem, na výstavy pri stánky a pod.

 

REATEK® Inflatables, sme popredný európsky výrobca profesionálnych nafukovacích reklám a pútačov určených na propagačné, komerčné využitie v podnikaní. Výrobu nafukovacej reklamy, jej dizajn a spracovanie neprestajne zdokonaľujeme, aby naše nafukovacie pútače priniesli našim obchodným partnerom úspech a zvýraznili ich medzi konkurenciou. Našou víziou je byť popredným európskym výrobcom nafukovacej reklamy, ktorá vďaka svojej kvalite, originalite, výrobnej precíznosti, a rýchlosti dodania prinesie našim zákazníkom úspech v podnikaní.