Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

NAFUKOVACIAREKLAMA.SK
REATEK SVK, s.r.o.
821 08 Bratislava
tel: +421 (0)905 671 158
napíšte nám
+421 (0)32 3811 404
www.nafukovaciareklama.sk

Úvod » BALÓNY / STÁNKY » Reklamné balóny

Strešné reklamné balóny

Nafukovacie reklamné balóny a pútače plnené vzduchom sú ideálnym reklamným nosičom a zároveň označením sídla spoločnosti, prípadne predajne, obchodu, prevádzky - väčšinou ich nájdete na strechách budov alebo priamo pred predajňami.

Reklamné balóny sú plnené vzduchom kotvia sa na strechu alebo zem. Nie sú určené na plnenie héliom, informácia o héliových balónoch v sekcii s názvom Héliové nafukovadlá.

Tento nafukovací reklamný nosič vo veľkej miere využívajú autobazáre, autoservisy, pneuservisy, značkové predajne automobilov, ale takisto aj predajne / obchody, ktoré chcú označiť a zviditeľniť svoje sídlo.

strešný balón


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie

Na reklamné nafukovacie balóny plnené vzduchom sa väčšinou umiestňuje výmenný reklamný banner, ktorý umožňuje zmenu reklamného textu podľa potrieb či už prebiehajúcej akcie  / otvorenia / výpredaju a pod. Takisto, vo večerných / nočných hodinách je možné reklamný balón nasvietiť halogénovým reflektorom pre ešte lepšie zviditeľnenie.

Reklamné balóny dodávame v rôznych veľkostiach, s priemerom od 1,5m a v prevedeniach s kompresorom alebo ako vzduchotesné nafukovadlo. Farebné prevedenie záleží od výberu zákazníka - možnosť výberu z viac ako 25 farieb PVC materiálu.

Možnosti umiestnenia balónov: na strechu budovy, pred budovu na zem, na výstavy pri stánky...

REATEK® Inflatables, sme popredný európsky výrobca profesionálnych nafukovacích reklám a pútačov určených na propagačné, komerčné využitie v podnikaní. Výrobu nafukovacej reklamy, jej dizajn a spracovanie neprestajne zdokonaľujeme, aby naše nafukovacie pútače priniesli našim obchodným partnerom úspech a zvýraznili ich medzi konkurenciou. Našou víziou je byť popredným európskym výrobcom nafukovacej reklamy, ktorá vďaka svojej kvalite, originalite, výrobnej precíznosti, a rýchlosti dodania prinesie našim zákazníkom úspech v podnikaní.