Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

NAFUKOVACIAREKLAMA.SK
REATEK SVK, s.r.o.
821 08 Bratislava
tel: +421 (0)905 671 158
napíšte nám
+421 (0)32 3811 404
www.nafukovaciareklama.sk

Úvod » NAFUKOVACIE TOTEMY

Nafukovacie stĺpy a totemy

Pomáhame zviditeľniť váš úspech a naplniť cieľ vašej marketingovej kampane - úspešné pútače pre úspešné firmy a značky!

Nafukovacie reklamné nafukovacie produkty REATEK zahŕňajú v cene vždy kompletné príslušenstvo aj potlače: kompletná digitálna potlač celého produktu, kompresor GIBBONS, transportný vak, návod na inštaláciu, opravnú sadu, kotvenie a záruku 36 mesiacov.

Vyžiadajte si od nás ešte dnes cenovú ponuku e-mailom na info@nafukovaciareklama.sk, telefonicky alebo si prezrite náš FACEBOOK profil.

Reklamné nafukovacie stĺpy a nafukovacie totemy nahrádzajú stereotypné reklamné tabule, billboardy a originálnym spôsobom zabezpečujú reklamu pre Vašu firmu, značku, predajňu, reštauráciu, pobočku, autoservis, autoumyvárku, obchodné či zábavné centrum, alebo penzión.

Nafukovací reklamný stĺp / nafukovací reklamný totem svojou farebnosťou pritiahne pozornosť a upozorní na Vašu prevádzku a na Vašu ponuku originálnym spôsobom. Výhodou je jednoduchá manipulácia, celoročné využitie a mobilita. Reklamný nafukovací stĺp možno umiestňovať zakaždým na iné miesto, tiež môžete na ňom meniť reklamný banner podľa aktuálnej reklamnej kampane a ponuky. Na reklamný nafukovací stĺp / nafukovací totem možno upevniť jeden hlavný banner alebo 2 bannery, na každú polovicu iný.


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
Bežná cena: 230,00 €

Naša cena 210,00 €

novinka
akcia
top produkt

Naša cena 590,00 €

Bežná cena: 790,00 €

Naša cena 690,00 €novinka
akcia
top produktNaša cena 790,00 €

novinka
akcia
top produktNaša cena 790,00 €

novinka
akcia
top produktNaša cena 990,00 €
Naša cena 990,00 €
Naša cena 1 090,00 €
Naša cena 1 190,00 €


Naša cena 1 290,00 €

novinka
akcia
top produkt

Naša cena 1 490,00 €
Určite poznáte, že zákazníkov treba prilákať a osloviť niečím novým, originálnym, iným ako konkurencia a pritom kráčať s dobou. Ak hľadáte práve takýto produkt, reklamu, ktorá vás dlhodobo odlíši, zvýrazní, priláka zákazníkov, zvýši predaj a navýši obrat, ste na správnom mieste. Máme pre vás nafukovaciu reklamu, ktorá svojou originalitou, veľkosťou a farebnosťou dokáže upútať a zaujať vašu cieľovú skupinu.

nafukovacie totemy