Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Pre agentúry » EVENT balík reklamy


        

EVENT balík reklamy

Produktový balík nafukovej reklamy

 

Číslo produktu: 239

Event balík:

V "event package" sú 4 najpoužívanejšie reklamné aj zábavné nafukovadlá, ktoré sa používajú na eventoch a akciách poriadaných pre deti a mládež, prípadne na otvoreniach nových predajní a podobne. Kombináciou týchto 4 nafukovadiel získava klient možnosť prezentovať svoju značku / produkty zaujímavým spôsobom a týmto štýlom sa viac priblíži svojim zákazníkom a zvýši tak svoju brand awereness.

Events balík zahŕňa riešenie na samotné promo značky alebo spoločnosti na nafukovacom hrade aj futbalovej nafukovacej bránke + ponúka možnosť zábavy svojich brandových nafukovacích atrakciách. Takisto, airdancer a nafukovací stan v korporátnych farbách a s logami prilákajú okoloidúcich a dajú vedieť o poriadateľovej akcii.

Balík zahŕňa:

1. nafukovací stan 5x5m (s výmennými bannermi)

2. skydancer 6m výška (s reklamnou potlačou)

3. nafukovací hrad 4,5 x 4,5m (s reklamnou potlačou, v korporátnych farbách)

4. nafukovacia futbalová bránka 3m šírka (s reklamnou potlačou)

V cene je zahrnuté všetko príslušenstvo, reklamná potlač, výmenné bannery na velcro. Cena za tento balík je zvýh

odnená, zľava 20%.

Návod na výber správnej reklamy

 

Úprava rozmerov je možná podľa Vašej požiadavky. Vyžiadajte si cenovú ponuku e-mailom alebo telefonicky na +421 917 374 112, alebo +421 905 671 158 - vaše nafukovadlo Vám vyrobíme a dodáme už do 12 pracovných dní.

Navštívte našu FACEBOOK stránku a prezrite si naše referencie ...