Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » XXL NAFUKOVADLÁ » Nafukovacie stĺpy

Nafukovacie reklamné totemy

Reklamné stĺpy nahrádzajú stereotypné reklamné tabule, billboardy a originálnym spôsobom zabezpečujú reklamu pre Vašu firmu, značku, predajňu, reštauráciu, pobočku, autoservis, autoumyvárku, obchodné či zábavné centrum, alebo penzión.

Nafukovací reklamný stĺp svojou farebnosťou pritiahne pozornosť a upozorní na Vašu prevádzku a na Vašu ponuku originálnym spôsobom. Výhodou je jednoduchá manipulácia, celoročné využitie a mobilita. Reklamný nafukovací stĺp možno umiestňovať zakaždým na iné miesto, tiež môžete na ňom meniť reklamný banner podľa aktuálnej reklamnej kampane a ponuky. Na reklamný stĺp možno upevniť jeden hlavný banner alebo 2 bannery, na každú polovicu iný.

nafukovacie stĺpy


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie


novinka
akcia
top produkt


novinka
akcia
top produktReklamné nafukovacie stĺpy dodávame s kompletným príslušenstvom. Farba, potlač, veľkosť je voliteľná podľa požiadavky zákazníka. Vyrábame rôzne veľkosti reklamných stĺpov vo výške od 2,5 do 10 metrov. Velcro systém - riešenie výmenných bannerov, ktoré umožňuje využívať reklamný stĺp na všetky kampane, stačí iba vymeniť reklamné bannery.

Reklamné nafukovacie stĺpy sú vyrobené z PVC D-texu 0,45mm, kvalitný materiál s certifikáciou, odolný voči poveternostným podmienkam, s UV ošetrením proti vyblednutiu farieb. Manipulácia je jednoduchá a inštaláciu zvládne 1 osoba pri veľkosti do 4m, vyššie reklamné stĺpy si vyžadujú 2 osoby na sprevádzkovanie.

Určite poznáte, že zákazníkov treba prilákať a osloviť niečím novým, originálnym, iným ako konkurencia a pritom kráčať s dobou. Ak hľadáte práve takýto produkt, reklamu, ktorá vás dlhodobo odlíši, zvýrazní, priláka zákazníkov, zvýši predaj a navýši obrat, ste na správnom mieste. Máme pre vás nafukovaciu reklamu, ktorá svojou originalitou, veľkosťou a farebnosťou dokáže upútať a zaujať vašu cieľovú skupinu.