Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » XXL NAFUKOVADLÁ » Nafukovacie obrazovky

Nafukovacie obrazovky

Nafukovacie obrazovky, mobilné kino s projekčným plátnom vyrábame v 3 základných rozmeroch. Obrazovka sa skladá z nafukovacieho PVC rámu, na ktorom je napnutý profesionálne premietacie plátno. Rozmer plátna spĺňa štandard, aspect ratio 4:3 alebo 16:9, čím vytvára rozmer obrazovky priaznivý pre ľudské oko.

Stabilita rámu je zabezpečená kotviacim systémom a pevnosť rámu zaisťuje nízkohlučný ventilátor, ktorý udržiava v ráme vysoký tlak. Výhodami obrazovky sú mobilita, jednoduchá inštalácia a nenáročnosť na prepravu, skladovanie alebo údržbu.

nafukovacie obrazovky


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie

Nafukovacie obrazovky, nafukovacie premietacie plátna dodávame s kompletným príslušenstvom: nafukovací PVC rám z PVC D-texu 0,55 mm, vzduchotesné prevedenie z 0,60mm PVC D-texu, 1x premietacie plátno, nízkohlučný kompresor 950 W pri prevedení s napojením na kompresor, prenosný / úložný vak a manuál.

Nafukovacia obrazovka je mobilná a vhodná na rôzne eventy, podujatia, s možnosťou aplikovať systém velcro - odnímateľné reklamné bannery, jednoduchá manipulácia a skladovanie.

Nafukovacia reklama má všestranné marketingové využitie a možno ju v porovnaní s mediálnou alebo tlačovou reklamou využívať dlhodobo. Naše nafukovacie reklamy môžete využívať v exteriéry, interiéry a počas celého roka. Vyrábame nafukovacie reklamné pútače, ktoré sú jednoduché na manipuláciu a vhodné na prepravu v osobnom aute, čo umožňuje reklamu premiestňovať alebo využívať na viacerých miestach.

Predpokladáme, že patríte medzi uvážlivých zákazníkov, ktorí si robia prieskum o cenách, aby nakúpili čo najvýhodnejšie. To chápeme. Je možné, že nájdete predajcu, ktorý ponúka nafukovaciu reklamu za nižšiu cenu. Porovnávanie na základe ceny vás môže zmýliť a stať veľa úsilia, preto si určite preverte, že porovnávate rovnaké produkty „jabĺčka s jabĺčkami“, lebo nie všetky nafukovadlá sú vyrobené rovnako.