Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

NAFUKOVACIAREKLAMA.SK
REATEK SVK, s.r.o.
821 08 Bratislava
tel: +421 (0)905 671 158
napíšte nám
+421 (0)32 3811 404
www.nafukovaciareklama.sk

Úvod » XXL NAFUKOVADLÁ » Nafukovacie billboardy

Nafukovacie billboardy

Reklamné nafukovacie billboardy nahrádzajú nudné reklamné tabule, billboardy a originálnym spôsobom zabezpečujú reklamu pre Vašu spoločnosť, firmu, značku, produkt alebo službu. Svojou farebnosťou zaujmú, a tým, že ich možno ľahko premiestňovať, môžete mať reklamu zakaždým na inom mieste. Nafukovací billboard môžete využívať celoročne.

Velcro systém - riešenie výmenných bannerov umožňuje meniť reklamný banner podľa aktuálnej ponuky, reklamy a marketingovej kampane. Nafukovacie billboardy sú dodávané s kompletným príslušenstvom - kompresor, prenosná taška, laná a manuál.

Nafukovacie billboardy vyrábame v štandardných rozmeroch, ale zabezpečujeme aj zákazkovú výrobu podľa požiadaviek našich klientov ako je farba, dizajn, rozmer, potlač rámu a pod.

nafukovací billboard


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
Bežná cena: 230,00 €

Naša cena 210,00 €

novinka
akcia
top produkt

Základné veľkosti nafukovacích billboardov sa pohybujú od malých rozmerov 5 x 4 m vhodný aj do interiéru, napr. na výstavy, veľtrhy alebo veľký rozmer billboard 10 x 8 m vhodný do exteriéru.

Nafukovací billboard predstavuje modernú formu mobilnej reklamy, pretože je prenosná, flexibilná (možno vymieňať reklamný banner), viacúčelová, celoročná a vhodná na rôzne akcie, podujatia, výstavy, festivaly, alebo príležitosti ako uvedenie nového výrobku na trh, zľavnené ponuky, otvorenie predajne, výpredaj a podobne.

Naše nafukovacie reklamy pomáhajú našim obchodným partnerom v marketingových a obchodných úspechoch:

Pri prezentácii a propagácii - Zvýrazňovaní jedinečnosti - Posilňovaní dobrého mena a značky - Získavať cieľových potenciálnych zákazníkov - Pútať na reklamných, marketingových alebo sponzoringových eventoch - Strategicky investovať do marketingových nástrojov - Rentabilne nakladať s prostriedkami určenými na zvyšovanie predaja a rozvoj biznisu