Úvod »XXL NAFUKOVADLÁ » Nafukovacie billboardy

Nafukovacie billboardy

 

Reklamné nafukovacie billboardy nahrádzajú nudné reklamné tabule, billboardy a originálnym spôsobom zabezpečujú reklamu pre Vašu spoločnosť, firmu, značku, produkt alebo službu. Svojou farebnosťou zaujmú, a tým, že ich možno ľahko premiestňovať, môžete mať reklamu zakaždým na inom mieste. Nafukovací billboard môžete využívať celoročne.

 

Nafukovacie billboardy sú dodávané s kompletným príslušenstvom el. fukár Gibbons (za doplatok), zdarma prenosná taška, laná, záruka a manuál.Nafukovacie billboardy vyrábame v štandardných rozmeroch, ale zabezpečujeme aj zákazkovú výrobu podľa požiadaviek našich klientov ako je farba, dizajn, rozmer, potlač rámu a pod.

 

 


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšieZákladné veľkosti nafukovacích billboardov sa pohybujú od malých rozmerov 5 x 4 m vhodný aj do interiéru, napr. na výstavy, veľtrhy alebo veľký rozmer billboard 10 x 8 m vhodný do exteriéru.

 

Nafukovací billboard predstavuje modernú formu mobilnej reklamy, pretože je prenosná, flexibilná (možno vymieňať reklamný banner), viacúčelová, celoročná a vhodná na rôzne akcie, podujatia, výstavy, festivaly, alebo príležitosti ako uvedenie nového výrobku na trh, zľavnené ponuky, otvorenie predajne, výpredaj a podobne.

 

Naše nafukovacie reklamy pomáhajú našim obchodným partnerom v marketingových a obchodných úspechoch.

Pri prezentácii a propagácii - Zvýrazňovaní jedinečnosti - Posilňovaní dobrého mena a značky - Získavať cieľových potenciálnych zákazníkov - Pútať na reklamných, marketingových alebo sponzoringových eventoch - Strategicky investovať do marketingových nástrojov - Rentabilne nakladať s prostriedkami určenými na zvyšovanie predaja a rozvoj biznisu.