Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » XXL NAFUKOVADLÁ » Nafukovacie obrazovky » Nafukovacia Obrazovka - 8,50 x 6,50 m - vzduchotesná


        

Nafukovacia Obrazovka - 8,50 x 6,50 m - vzduchotesná

Nafukovacia Obrazovka, rozmer 8,50 x 6,50 m, vzduchotesná

 

Číslo produktu: 074

VÝROBA : REKLAMNÁ NAFUKOVACIA OBRAZOVKA /NAFUKOVACIE PROJEKČNÉ PLÁTNO  x 8 m - Premietacia Plocha 8,1 x 6,1 m - VZDUCHOTESNÁ (nevyžaduje pripojenie k el. prípojke počas používania)

Nafukovacia obrazovka REATEK - vzduchotesná nevyžaduje počas prevádzky neustále pripojenie k el. fukáru a tým ani k el. prípojke. Vduchotesná (pneumatická) obrazovka sa nafúkne iba na začiatku využívania el. pumpou a rám počas prevádzky vydrží nafúknutý.


Nafukovacie obrazovka, mobilné kino s projekčným plátnom. Obrazovka sa skladá z nafukovacieho PVC rámu, na ktorom je napnutý pomocou pružného lana profesionálny, premietací banner / plátno. Rozmer plátna spĺňa štandard, aspect ratio 4:3 čím vytvára rozmer obrazovky priaznivý pre ľudské oko.

 

Uvedená cena obsahuje:

  • PVC rám
  • 1 x premietacie plátno
  • prenosný / úložný vak a laná na upevnenie

 

Úprava rozmerov je možná podľa Vašej požiadavky. Vyžiadajte si cenovú ponuku e-mailom alebo telefonicky na +421 917 374 112, alebo +421 905 671 158 - vaše nafukovadlo Vám vyrobíme a dodáme už do 12 pracovných dní.

 

Prezrite si naše referencie FACEBOOK