Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » HÉLIOVÉ NAFUKOVADLÁ » XXL Héliové Vzducholode

XXL Héliové Vzducholode

Reklamné vzducholode sú vhodné na plnenie héliom na účely lietajúcej, vznášajúcej sa reklamy, alebo na bežné plnenie vzduchom. Reklamné vzducholode sú vzduchotesné a nepremokavé.

Reklamnú vzdzucholoď možno nasvietiť halogénovým reflektorom pre nočné zviditeľnenie reklamy.

Héliové vzducholode dodávame v rôznych veľkostiach. Farebné prevedenie je voliteľné, zákazník si môže vybrať z viac ako 25 farieb materiálu.

Héliové vzducholode sa radia do kategórie príležitostnej reklamy na krátkodobé využitie napr. na výstave, veľtrhu, krátkodobých promo akciách, na festivaloch a iných 1-3 dňových podujatiach.

Cena reklamnej vzducholode nezahŕňa cenu hélia.

héliové vzducholode


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie

Héliové vzducholode predstavujú modernú formu nafukovacej reklamy.

Nafukovacia reklama má všestranné marketingové využitie a možno ju v porovnaní s mediálnou alebo tlačovou reklamou využívať dlhodobo. Naše nafukovacie reklamy môžete využívať v exteriéry, interiéry a počas celého roka. Vyrábame nafukovacie reklamné pútače, ktoré sú jednoduché na manipuláciu a vhodné na prepravu v osobnom aute, čo umožňuje reklamu premiestňovať alebo využívať na viacerých miestach.