Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » HÉLIOVÉ NAFUKOVADLÁ » XXL Héliové Balóny

XXL Héliové Balóny

Reklamné balóny sú vhodné na plnenie héliom na účely lietajúcej, vznášajúcej sa reklamy, alebo na bežné plnenie vzduchom. Reklamné balóny sú vzduchotesné a nepremokavé.

Reklamný balón možno nasvietiť halogénovým reflektorom pre nočné zviditeľnenie reklamy

POZOR: minimálny odber 3ks z jednej veľkosti, min.veľkosť je 2m priemer!

Héliové balóny a vzducholode dodávame v rôznych veľkostiach. Farebné prevedenie je voliteľné, zákazník si môže vybrať z viac ako 25 farieb materiálu.

Héliové balóny sa radia do kategórie príležitostnej reklamy na krátkodobé využitie napr. na výstave, veľtrhu, krátkodobých promo akciách, na festivaloch a iných 1-3 dňových podujatiach.

Cena reklamného balónu nezahŕňa cenu hélia.

héliové balóny


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie

Reklamné héliové balóny sú moderný a originálny reklamný nosič.

Nafukovacia reklama má všestranné marketingové využitie a možno ju v porovnaní s mediálnou alebo tlačovou reklamou využívať dlhodobo. Naše nafukovacie reklamy môžete využívať v exteriéry, interiéry a počas celého roka. Vyrábame nafukovacie reklamné pútače, ktoré sú jednoduché na manipuláciu a vhodné na prepravu v osobnom aute, čo umožňuje reklamu premiestňovať alebo využívať na viacerých miestach.