Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » NAFUKOVACIE ARÉNY

Nafukovacie arény REATEK

Pomáhame zviditeľniť váš úspech a naplniť cieľ vašej marketingovej kampane - úspešné pútače pre úspešné firmy a značky!

Nafukovacie reklamné nafukovacie produkty REATEK zahŕňajú v cene vždy kompletné príslušenstvo aj potlače: kompletná digitálna potlač celého produktu, kompresor GIBBONS, transportný vak, návod na inštaláciu, opravnú sadu, kotvenie a záruku 36 mesiacov.

Vyžiadajte si od nás ešte dnes cenovú ponuku e-mailom na info@nafukovaciareklama.sk, telefonicky alebo si prezrite náš FACEBOOK profil.

Nafukovacie paintball arény sú určené na komerčné a profesionálne využitie, vyrábajú sa podľa požiadaviek zákazníka: farba, farebná kombinácia, potlač, celodigitálny branding, velcro systém - odnímateľné reklamné bannery.

V cene je zahrnutý kompresor, prenosný / úložný vak, manuál a záručný i pozáručný servis.

Na obvodový rám možno upevňovať výmenné, odnímateľné reklamné bannery partnerov, sponzorov alebo reklamu firiem, produktov alebo služieb.Paintball patrí medzi vyhľadávané a obľúbené letné atrakcie na letných rekreačných strediskách, penziónoch, športoviskách alebo na firemných dňoch, teambuildingoch, športových podujatiach a podobne. Paintball arény sú riešené tak, aby boli mobilné a dali sa podľa potrieb ľahko prepravovať a skladovať.

Predpokladáme, že patríte medzi uvážlivých zákazníkov, ktorí si robia prieskum o cenách, aby nakúpili čo najvýhodnejšie. To chápeme. Je možné, že nájdete predajcu, ktorý ponúka nafukovaciu reklamu za nižšiu cenu. Porovnávanie na základe ceny vás môže zmýliť a stať veľa úsilia, preto si určite preverte, že porovnávate rovnaké produkty „jabĺčka s jabĺčkami“, lebo nie všetky nafukovadlá sú vyrobené rovnako.

športová nafukovacia aréna