Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » BALÓNY / STÁNKY » Reklamné balóny » Nafukovací Reklamný Balón - S Kompresorom - PVC D-Tex Plato - 7x5,7m


        

Nafukovací Reklamný Balón - S Kompresorom - PVC D-Tex Plato - 7x5,7m

Nafukovací Reklamný Balón - S Kompresorom - PVC D-Tex Plato - 7x5,7m

 

Číslo produktu: 112

VÝROBA : NAFUKOVACÍ REKLAMNÝ BALÓN - S Kompresorom - PVC D-Tex Plato - 7x5,7m

Nafukovacie reklamné balóny a pútače plnené vzduchom sú ideálnym reklamným nosičom a zároveň označením sídla spoločnosti, prípadne predajne, obchodu, prevádzky - väčšinou ich nájdete na strechách budov alebo priamo pred predajňami. Tento nafukovací reklamný nosič vo veľkej miere využívajú v zahraničí hlavne autobazáre, autoservisy, pneuservisy, značkové predajne automobilov, ale takisto aj predajne/obchody ktoré chcú označiť a zviditeľniť svoje sídlo.
Vyberte si zo širokej ponuky reklamných nafukovacích balónov, ktoré sa výborne hodia ako reklama a estetický doplnok pred predajné miesta, obchody, obchodné centrá, vstupné priestory, športové podujatia, výstavy - veľtrhy, promo akcie, uvádzanie nových produktov na trh...

 

Na reklamné nafukovacie balóny plnené vzduchom sa väčšinou umiestňuje aj suchý zips, aby ste si v prípade akejkoľvek prebiehajúcej akcie/otvorenia/výpredaju mohli umiestniť na nafukovadlo nový banner. Takisto, vo večerných/nočných hodinách je možné reklamný balón nasvietiť halogénovým reflektorom pre ešte lepšie zviditeľnenie...

 

Uvedená cena obsahuje KOMPLETNÝ PRODUKT:

  • 1.balón s potlačou loga
  • 2.kompresor 680W
  • 3.prenosný / úložný vak, upevnenie a sada na drobné opravy

K tomu ako jediní na trhu dodáme v cene produktu aj nasledovné:
- servis Vám zabezpečíme u nás už do 24 hodín
- manuál k inštalácii a zapojeniu, certifikáty k produktom a záručný list – záruka 24 mesiacov
- možnosť výberu farby materiálov

Úprava rozmerov je možná podľa Vašej požiadavky. Vyžiadajte si cenovú ponuku info@nafukovaciareklama.sk - vaše nafukovadlo Vám vyrobíme a dodáme už do 12 pracovných dní.

Navštívte našu FACEBOOK stránku a prezrite si naše referencie.