KONTAKTY

NAFUKOVACIAREKLAMA.SK
REATEK, s.r.o.
821 08 Bratislava
tel: +421 (0)32 3811 404
napíšte nám
+421 (0)905 671 158

Úvod » HÉLIOVÉ NAFUKOVADLÁ

Héliové nafukovacie balóny a vzducholode

Reklamné nafukovacie balóny / reklamné vzducholode sú vhodné na plnenie héliom na účely lietajúcej, vznášajúcej sa reklamy, alebo na bežné plnenie vzduchom. Reklamné balóny sú vzduchotesné a nepremokavé. Štandardné tvary reklamných balónov sú guľa – klasický guľatý tvar, dizajn teplovzdušný balón – tvar žiarovka a tvar vzducholoď – zepelin.

Héliové balóny a vzducholode dodávame v rôznych veľkostiach. Farebné prevedenie je voliteľné, zákazník si môže vybrať z viac ako 25 farieb materiálu.

Héliové balóny sa radia do kategórie príležitostnej reklamy na krátkodobé využitie napr. na výstave, veľtrhu, krátkodobých promo akciách, na festivaloch a iných 1-3 dňových podujatiach.

Cena reklamného balónu nezahŕňa cenu hélia, aktuálny cenník hélia si overte s dodávateľmi plynov - LindeGas alebo MESSER.

UPOZORNENIE: minimálny odber na héliové nafukovadlá je 2ks toho istého produktu, odber 1ks nie je možný. Vyrábame iba klasické tvary = tvar gule alebo tvar vzducholode, žiadne špeciálne tvary nedodávame. Héliové nafukovadlá začínajú od ceny 590,00 EUR bez DPH / 1ks.

héliové nafukovadlá reatek

 

vzducholod


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie